Silicone Back Case Motorola Moto G100 Angel Skull Rood


Altijd al een mysterieus patroon in de vorm van een bandana op een design hoesje willen hebben? Dit stoere Motorola Moto G100 Silicone Back Case met het design Angel Skull Red is het ideale kledingstuk voor jouw telefoon. Een bandana is het eenvoudigste middel als je op de motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van bekende motorclubs dragen dit dan ook graag. Wil jouw telefoon optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met bandana een zeer goede keus. Deze TPU case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak. Ga voor deze mooie TPU hoes met bandana print.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | MG100T |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632122995 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G100 Telefoon Hoesje Batik Rood
Motorola Moto G100 Telefoonhoesje met Pasjes Schaap en Lammetje
Motorola Moto G100 Telefoonhoesje met Pasjes Tijger
Motorola Moto G100 Book Style Case Wood Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































