Silicone Back Case OnePlus Nord 2T Skulls Angel


Dit mysterieuze patroon tref je vaak aan op een bandana. Een bandana is een kledingstuk dat om het hoofd of de hals wordt gedragen. Behalve als kledingstuk vindt de bandana soms toepassing als signaal. Een bandana is het eenvoudigste middel als je op de motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van bekende motorclubs dragen dit kledingstuk dan ook graag, om meerdere redenen. Wil je jouw OnePlus Nord 2T optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met Skulls Angel een zeer goede keus. Het design staat op een TPU case. Dit Silicone Back Case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | OPT25G22 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632126184 |
Vergelijkbare producten
OnePlus Nord 2T Book Style Case Donker Hout
OnePlus Nord 2T Stand Case Polygon Color
OnePlus Nord 2T Telefoonhoesje met Pasjes Pauw met Bloemen
Hoesje maken OnePlus Nord 2T Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































