Silicone Back Case Samsung Galaxy A13 | A04s Punk Geel


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy A13 | A04s? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Punk Yellow design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Silicone Back Case en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Zwart |
| Artikelnummer: | SAGAA135G |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632709325 |
Vergelijkbare producten
Back Cover Hoesje Maken Samsung Galaxy A13 met Foto's
Samsung Galaxy A13 5G Zelf Hoesje Maken met Foto's
Fotohoesje Maken Galaxy A13 (5G) Anti-shock Back Cover
Samsung Galaxy A04s | Samsung Galaxy A13 5G Book Case Wit Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































