Silicone Back Case Xiaomi Mi 10T Lite Angel Skull Blauw


Dit ietwat duistere blauwe patroon tref je vaak aan op een bandana. Een bandana wordt om het hoofd of de hals gedragen. Een bandana is ideaal als je op de racefiets, motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van motorclubs dragen dit soort bandanaâs dan ook graag. Wil je jouw Xiaomi Mi 10T Lite optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met Angel Skull Blue design een zeer goede keus. Het design staat op een TPU case. Dit Silicone Back Case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | MI10T8H |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215235371 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Mi 10T Lite Book Cover Donut Roze
Xiaomi Mi 10T Lite Hoesje Leaves Grey
Xiaomi Mi 10T Lite Hoesje met Magneet Stripes Dots
Xiaomi Mi 10T Lite Book Cover Banana

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































