Sony Xperia 1 III Telefoon Hoesje Zigzag Multi Color


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Sony Xperia 1 III? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Zigzag Color design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoon Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars , Geel |
| Artikelnummer: | P15AWQD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632709653 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 1 III TPU Siliconen Hoesje Marmer Bruin
Sony Xperia 1 III Book Wallet Case Licht Hout
Sony Xperia 1 III Telefoon Hoesje Stripes Dots
Sony Xperia 1 III Hoesje maken Kitten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































