Sony Xperia 1 IV Book Case Zwart Roze Vormen


Sony Xperia 1 IV Bookcase met ruimte voor 3 pasjes Zwart Roze Vormen
Dit geometrische ontwerp staat prachtig op het design hoesje. Het ontwerp is kleurrijk, abstract en toch simpel. Maar behalve dat dit Sony Xperia 1 IV hoesje mooi is, beschermt hij jouw toestel ook erg goed. Het voordeel van een Book Case is dat de telefoon aan alle kanten wordt beschermd, ook het scherm wordt beschermd door het hoesje van TPU en kunstleer. Bovendien zijn ook alle zijdes van het hoesje bedrukt, zelfs het lipje! Dat zie je niet bij elke bookcase. En dan kun je ook nog eens jouw pasjes kwijt in dit design hoesje. Zo kan je jouw portemonnee thuislaten en raak je die ook niet meer kwijt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | X14BCWA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632124890 |
Vergelijkbare producten
TPU Back Cover Hoesje Maken voor de Sony Xperia 1 IV
Book Cover Hoesje Maken voor de Sony Xperia 1 IV
TPU Back Cover Hoesje voor de Sony Xperia 1 IV Transparant
Sony Xperia 1 IV Telefoonhoesje met Pasjes Tijger

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























