Sony Xperia 1 IV Book Cover Watermelons


Sony Xperia 1 IV Book Cover ruimte voor 3 pasjes Watermelons
Watermeloenen zijn het perfecte zomerfruit en staan bekend als een echte dorstlesser. Daarnaast zien watermeloenen er ook vrolijk uit met het roze en groene contrast. Hierdoor staan ze erg leuk op deze Sony Xperia 1 IV Book Cover. Vooral in de zomer is dit het ideale boekhoesje voor jou. Ook omdat dit telefoonhoesje jouw Sony Xperia 1 IV veilig houdt tijdens al jouw zomerse avonturen. Op vakantie wil je jouw telefoon nog weleens laten vallen tijdens een wandeling in de bergen of op de tegels in het zwembad. In deze Book Cover is jouw telefoon dan alsnog veilig. Het magnetische lipje houdt het boekhoesje altijd goed dicht zodat alle zijden van de telefoon beschermd worden als je hem per ongeluk laat vallen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | X14BCWA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632783455 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 1 IV Telefoonhoesje met Pasjes Birds
Sony Xperia 1 IV Telefoonhoesje met Pasjes Zebra
Sony Xperia 1 IV Bookstyle Case Groot-BrittanniÃĢ
Hoesje Sony Xperia 1 IV Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























