Sony Xperia 5 III Smart Cover Leaves Blue


Je bent een klein beetje verbonden met de natuur als je kiest voor dit Sony Xperia 5 III Smart Cover met print van donkergrijze bladeren. De print bestaat uit verschillende donkergrijze bladeren en dit zorgt voor een fraai decoratief geheel. Met dit patroon van donkergrijze bladeren op een lichtgrijze met witte achtergrond creÃĢer je een opvallende uitstraling voor jouw smartphone. Jij doet er verstandig aan om je telefoon te beschermen met dit design hoesje met donkergrijze bladeren, die staan op een stand case. Dit hoesje heeft onder meer het handige vakje aan de binnenzijde en de magnetische sluiting aan de binnenzijde. Het beschermt jouw telefoon aan alle zijden. Het TPU aan de binnenzijde is zeer flexibel. We hebben meerdere hoesjes met bladeren. Je kunt ook je eigen hoesje met eigen fotoâs van bladeren ontwerpen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Blauw |
| Artikelnummer: | P523GCZ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632135896 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 5III Leuk Hoesje Avocado Singing
Sony Xperia 5 III Hoesje met Magneet Aztec
Sony Xperia 5 III Hoesje maken Tijger
Sony Xperia 5 III Magnet Case Panda Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























