Sony Xperia 5III Telefoonhoesje met Pasjes Panda


Sony Xperia 5III Telefoonhoesje met magnetische sluitclip Panda
Pandaâs worden met uitsterven bedreigd, wat natuurlijk ontzettend zonde is aangezien het mooie en aandoenlijke dieren zijn. Gelukkig kan jij er nog wel van genieten door een telefoonhoesje met een print van pandaâs erop aan te schaffen. Alle zijdes van deze Telefoonhoesje met Pasjes zijn bedrukt met de mooie panda. Zelfs het afsluitlipje is bedrukt. En dit wordt allemaal uitgevoerd met duurzame inkt, zo draag je met het aanschaffen van dit telefoonhoesje ook nog bij aan het milieu en de leefomgeving van pandaâs. Het hoesje met pandaâs is opvallend en je zal er zeker de aandacht mee trekken!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | PX45HQ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632126450 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 5 III Book Cover South Dakota
Sony Xperia 5 III Flip Style Cover Donut Roze
Hoesje Sony Xperia 5III Letter Painting
Sony Xperia 5III Leuk Hoesje Cartoon

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























