Sony Xperia L1 Standcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin


Dit design hoesje met Marble Pink is de ultieme bescherming voor jouw kostbare telefoon. Marmer is een zeer gewild bouwmateriaal, onder meer vanwege zijn prachtige lichtval en vastheid. Wij weten dat dit hoesje met roze marmer ook zeer gewild is. Dit hele mooie Sony Xperia L1 Standcase is een fantastische beloning voor jou en je smartphone. Naast het roze marmer zijn er nog diverse andere soorten in verschillende kleuren. Deze stand case met marmer in roze wordt bedrukt op alle zijden. De case beschikt over een vakje voor een pasje en toebehoren en een magnetische sluiting aan de binnenzijde. Verder heeft de case in roze marmer een houder van TPU. Onze designer heeft zich uitgeleefd met dit mooie hoesje. Het resultaat zie je terug in deze stand case met roze marmer, dat de ideale bescherming is voor jouw smartphone. Marmer kent verschillende kleuren, variÃĢrend van grijs, tot roze en wit. Des tot mooi dat wij voor variatie hebben gekozen door een hoesje met roze marmer aan de bieden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | XPL1DW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894596036 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia L1 Magnet Case Boho Dreamcatcher
Sony Xperia L1 Hippe Standcase Punk Rock
Sony Xperia L1 Magnet Case Lion Color
Bookcase Sony Xperia L1 Letter Painting

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


























