Sony Xperia L1 Standcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader


Dit design hoesje met Marmer Zwart is voor de artistieke personen onder ons. De Grieken en Romeinen wisten het materiaal al te waarderen door het in de bouw toe te passen. Naast het witte marmer met haar zacht grijze geaderde belijning zijn de diverse soorten in een gevarieerd kleurenpallet te krijgen. We hebben mooie kleuren op design hoesjes gezet, zoals in dit geval zwart marmer. Dit is een Sony Xperia L1 Standcase met marmer in zwarte kleur. Het marmer wordt bedrukt op alle zijden van een stand case, die beschikt over 1 vakje voor een pasje en een magnetische sluiting aan de binnenzijde. Verder heeft de hoes een houder van TPU. De rijkdom aan kleuren en varianties in afwerking geeft ontwerpers de vrijheid om met marmer hele mooie architectonische projecten te realiseren. Wij hebben onze ontwerper tevens veel vrijheid gegeven. Het resultaat zie je terug in deze stand case met zwart marmer, dat de ideale bescherming voor jouw smartphone biedt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer: | XPL1DW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894564301 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia L1 Standcase Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
Sony Xperia L1 Hoesje maken Vlinders
Sony Xperia L1 Standcase BelgiÃĢ
Sony Xperia L1 Standcase Marmer Goud

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


























