Telefoon Hoesje Nokia 9 PureView Barok Roze


Dit super mooie Nokia 9 PureView Telefoon Hoesje met Barok Roze achtergrond is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De roze kleuren en figuren worden met de grootst mogelijke zorg op het hoesje gezet en op alle zijden van de stand case bedrukt. Dit drukwerk doen we in ons eigen magazijn, zodat we de kwaliteit van het hoesje met roze barok achtergrond kunnen garanderen. Dit roze stand hoesje is op maat gemaakt en heeft een vakje voor een pasje of briefgeld. Daarnaast is de magneet aan de binnenzijde zeer handig. De case sluit hierdoor perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu en zeer flexibel. Nergens anders tref je een stand hoesje met roze barok achtergrond aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Goud , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091903449 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje maken Birds
Nokia 9 PureView Flip Style Cover Pink Macarons
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Aztec Paars
Nokia 9 PureView Standcase Groot-BrittanniÃĢ

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































