TPU Hoesje voor OPPO A77 | A57 5G Leopards


Wij zijn helemaal verliefd op dit Leopards design hoesje! Het is simpel, maar toch ook stoer. Als jij fan bent van luipaardenprint dan mag dit OPPO A77 | A57 5G hoesje zeker niet ontbreken in jouw collectie! Dit design wordt geprint op een TPU Hoesje. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit stoere Leopards design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor OPPO A77 | A57 5G
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Goud |
| Artikelnummer: | OPA572022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720832 |
Vergelijkbare producten
TPU Hoesje voor OPPO A77 | A57 5G Paard
Bookcase OPPO A77 5G | A57 5G Boat
OPPO A77 5G | A57 5G Hoesje maken Vlinders
OPPO A77 5G | A57 5G Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































