Xiaomi 11 Lite 5G NE | Mi 11 Lite Bookstyle Case Nederland


Xiaomi 11 Lite 5G NE | Mi 11 Lite Bookstyle Case met pasjes Nederlandse Vlag
Als je trots bent op jouw land, Nederland, dan is dit het perfecte telefoonhoesje voor jou. Het design van deze Xiaomi 11 Lite 5G NE | Mi 11 Lite Bookstyle Case is een artistieke versie van de Nederlandse vlag. Wanneer je op vakantie weet iedereen dat meteen dat je uit Nederland komt, zo kun je meteen andere Nederlanders ontmoeten. Maar ook op bijvoorbeeld Koningsdag of Bevrijdingsdag is dit de perfecte bookcase om bij je te hebben. Zo kun je Nederland vieren zonder je zorgen te maken over jouw telefoon. Deze zit namelijk stevig vast in deze Xiaomi 11 Lite 5G NE | Mi 11 Lite Bookstyle Case. Mocht hij dan uit jouw handen glippen tijdens het fotograferen dan is er niks aan de hand, de telefoon is nog steeds veilig in de bookcase die hem aan alle kanten beschermt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit , Blauw |
| Artikelnummer: | MI11L78A |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632121967 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Mi 11 Lite | 11 Lite 5G NE TPU Case Bosje Bloemen
Xiaomi Mi 11 Lite | 11 Lite 5G NE TPU bumper Stripes Dots
Hoesje Xiaomi 11 Lite 5G NE | Mi 11 Lite Pink Purple Paint
Xiaomi 11 Lite NE 5G | Mi 11 Lite Standcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































