Xiaomi 11T | 11T Pro Book Case Sea in Space


Xiaomi 11T | 11T Pro Book Case gemaakt van TPU-siliconen en kunstleer Sea in Space
Een boekhoesje zoals deze heb je nog nooit gezien, het lijkt een beetje op een abstract kunstwerk wanneer je ernaar kijkt. Het is dan ook een compleet uniek design ontworpen door onze eigen designer. Onze designer noemt het ontwerp âSea in Spaceâ. Op de Xiaomi 11T | 11T Pro Book Case zie je dan ook een combinatie van zee en een ruimte vol met sterren. Als jij houdt van zowel de zee als van science fiction dan is dit het ideale boekhoesje voor jou. Maar dit unieke hoesje heeft meer te bieden dan alleen design, je kunt er wel drie pasjes of twee pasjes en wat briefgeld in kwijt. Zo kun je jouw portemonnee lekker thuislaten als je naar de zee gaat of andere plekken van de wereld gaat ontdekken.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | XIO11T2021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632129192 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Xiaomi 11T | Xiaomi 11T Pro Watercolor Light
Xiaomi 11T | 11T Pro Case Red Roses
Xiaomi 11T | Xiaomi 11T Pro Hoesje met Magneet Geruit Rood
Xiaomi 11T | 11T Pro Hoesje Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































