Xiaomi 12 Lite TPU bumper Hearts


Met deze Xiaomi 12 Lite TPU bumper met hartjes op een grijs met witte achtergrond maak jij een goede beurt als je dit cadeau geeft aan je vriend of vriendin. Bekroon je liefde voor elkaar met deze hele mooie tpu case, die jouw telefoon met name aan de achterkant en zijkanten goed beschermt. Dit is echt een prachtige manier om je telefoon te beschermen. Het tpu hoesje met design met Hearts is ook nog eens zeer praktisch, mede door het buigzame materiaal en de uitsparingen. Als je telefoon met het TPU hoesje uit je hand valt, stuitert het als het ware meteen weer terug in je hand en zal het scherm in tact blijven. De case heeft namelijk opstaande randen aan de voorkant. Alleen de bovenkant van de case wordt bedrukt met hartjes, de zijkanten zijn doorzichtig. Voor een habbekrats is dit hoesje met hartjes op een grijs met witte achtergrond te bestellen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Rood |
| Artikelnummer: | X12LTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708571 |
Vergelijkbare producten
Doorzichtige Silicone Hoesje voor Xiaomi 12 Lite Voetbal
Case Anti-shock voor Xiaomi 12 Lite IJsvogel
Case Anti-shock voor Xiaomi 12 Lite Paard
Shockproof Case voor Xiaomi 12 Lite Regenboog

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




























