Xiaomi 12 Lite TPU Case Pink Flowers


Deze mooie Xiaomi 12 Lite TPU Case met Pink Flowers achtergrond is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De roze kleuren zijn zeer subtiel op het hoesje gezet en worden op de bovenkant van de case bedrukt. Dit printen doen we in eigen beheer, zodat de roze bloemen ook uitstekend tot zijn recht komen op de tpu case. Het smartphone hoesje met bloemen is een perfect cadeau voor jouw beste vriendin! Een tpu hoesje is perfect op maat gemaakt en heeft een mooie uitstraling. Daarnaast is de case zeer flexibel en het materiaal is onbreekbaar. De case heeft opstaande randen ter bescherming van het scherm. De randen van het tpu hoesje worden niet met roze bloemen bedrukt. Nergens tref je een hoesje met roze bloemen aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Beige |
| Artikelnummer: | X12LTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632122339 |
Vergelijkbare producten
Silicone Back Case Xiaomi 12 Lite Angel Skull Blauw
Xiaomi 12 Lite TPU Case Spring Flowers
Xiaomi 12 Lite TPU bumper Zigzag Multi Color
Hoesje maken Xiaomi 12 Lite Watercolor Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























