Xiaomi 12 Pro Silicone Back Cover Liefde - Origineel Romantisch Cadeau


Mensen koesteren momenteel een enorme liefde voor hun smartphone. Ze tonen in veel gevallen zelfs meer genegenheid voor hun telefoon dan voor hun partner. Dag en nacht voelen we ons verbonden met onze smartphone. Vandaar dat je het apparaat ook goed moet beschermen. Een zeer goede manier om dat te doen is met een TPU case. We hebben op een Xiaomi 12 Pro Silicone Back Cover de Liefde afgebeeld. Hoe toepasselijk. Dit hoesje met print over liefde is gemaakt van zeer elastisch materiaal en heeft opstaande randen aan de voorzijde. Erg handig. Het scherm van jouw smartphone zal bij een val de grond niet raken. De zijden worden niet bedrukt met de liefdevolle print. Dit geldt wel voor de achterzijde. Dit hoesje met een fraai symbool van liefde past altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | X12PTC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632705907 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi 12 Pro Stand Case Badges
Xiaomi 12 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Bird

Xiaomi 12 Pro TPU Case Gouden Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























