Xiaomi 12 Pro Uniek TPU Case Blossom White


Witte bloemen staan voor puurheid, frisheid, helderheid en eenvoud. Geen wonder dus dat ze al heel lang populair zijn en ook prachtig staan op een telefoonhoesje. Niet iedereen houdt immers van kleurrijke designs. Toch graag bloemetjes op je TPU Case maar zonder bonte kleuren? Dan is dit hoesje voor de Xiaomi 12 Pro perfect voor jou. TPU is flexibel en heel erg sterk. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant. Het TPU-hoesje is perfect te combineren met een screenprotector, zo zijn je telefoon en je beeldscherm altijd goed beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | X12PTC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632119704 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi 12 Pro Hoesje maken Uil
Xiaomi 12 Pro Standcase BelgiÃĢ
Xiaomi 12 Pro Smart Cover Orchidee Groen
Xiaomi 12 Pro Book Cover Wereldkaart

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































