Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Magnet Case Boho Beach


Dit design is perfect voor iedereen die geen genoeg kan krijgen van zon, zee en strand. Met dit Magnet Case voor de Xiaomi Mi 11i | Poco F3 draag je de zomer altijd een beetje bij je. Dankzij de tekst âBeach Pleaseâ ziet iedereen dat je een echte zonaanbidder bent. Het boho beach-ontwerp is vrolijk dankzij de subtiele bloemen en de leuke kleurtjes. Dit populaire smartphonehoesje heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PF3STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632728067 |
Vergelijkbare producten
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Telefoonhoesje met Pasjes Koetjes
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Telefoon Hoesje Batik Oranje
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Telefoon Hoesje Feathers Color
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Book Cover Banana

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































