Xiaomi Mi 9 Lite TPU Hoesje Transparant


Xiaomi Mi 9 Lite TPU Siliconen Hoesje Transparant. Dit hoesje biedt jouw telefoon een goede en comfortabele bescherming als je niet van teveel poespas houdt. De achterkant en de zijkanten van jouw telefoon worden door dit hoesje goed bedekt en het biedt een uitstekende bescherming. Het fijne aan dit hoesje zijn de opstaande randen, mocht je telefoon een keer vallen dan valt hij niet direct op het scherm en de randen. Dit TPU hoesje voor de Xiaomi Mi 9 Lite is erg licht en ligt prettig in de hand. Je kunt met gemak alle knoppen en poorten bedienen door de uitsparingen in het hoesje. Ben je dus op zoek naar een simpele bescherming voor je telefoon? Twijfel dan niet langer en bestel!Â
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Xiaomi 9 Lite
- Uitstekende pasvorm door elastisch vermogen
- Gemaakt van hoge kwaliteit TPU materiaal
- Niet stroef, dus geschikt voor broekzak
- Comfortabel in de hand
- Kleur: Transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant |
| Artikelnummer: | MICCPW |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091987982 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Mi 9 Lite Bookcase Marmer Oranje
Xiaomi Mi 9 Lite Flip Cover Amsterdamse Grachten
Xiaomi Mi 9 Lite Silicone-hoesje Gun Don't Touch My Phone
Xiaomi Mi 9 Lite Bookstyle Case Duitsland

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























