Xiaomi Poco F4 Telefoonhoesje met Naam Baby Beer


Dit vrolijke teddybeertje zou je het liefst willen knuffelen. Dat wordt lastig, op een telefoonhoesje. Maar dat betekent niet dat dit design niet evengoed onwijs schattig is. Het ontwerp is vanwege de oranje achtergrondkleur evengoed subtiel. Dit Baby Beer-design is perfect voor de knuffelberen onder ons. Dit design staat op een Telefoonhoesje met Naam voor je Xiaomi Poco F4. TPU is flexibel en onbreekbaar. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant. Het TPU-hoesje is perfect te combineren met een screenprotector, zo zijn je telefoon en je beeldscherm perfect beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje |
| Artikelnummer: | PF4TCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632721761 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Poco F4 TPU Case Purple Flower
Xiaomi Poco F4 TPU Hoesje Leeuw
Xiaomi Poco F4 TPU bumper Army Light
Xiaomi Poco F4 Telefoonhoesje met Naam Gorilla

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























