Xiaomi Redmi 10 | Redmi Note 11 4G Siliconen Case Nut Boyfriend


Hou je van chocoladepasta, dan is dit het perfecte Xiaomi Redmi 10 | Redmi Note 11 4G Siliconen Case voor jou. De chocoladepasta is enorm populair, dus is het niet zo heel gek dat je een âNut Boyfriendâ tpu case in een roze kleur voorbij ziet komen in ons assortiment design hoesjes met illustraties. Dit is een zeer flexibel hoesje, dat altijd in je broekzak past. Alleen de bovenkant van dit hoesje wordt door ons bedrukt met de pasta, op zeer duurzame manier. Mensen die houden van de bekendste pasta van het moment, kiezen voor dit degelijke tpu hoesje. Er staan geen fotoâs op de zijkanten van een tpu case. Wel kun je zelf een eigen tekst toevoegen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze |
| Artikelnummer: | XR114G2022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632730824 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Xiaomi Redmi 10 Painting Blue
Xiaomi Redmi 10 Bookcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
Xiaomi Redmi 10 Telefoonhoesje met Pasjes Pups
Xiaomi Redmi 10 Telefoon Hoesje Waves Green

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























