Xiaomi Redmi K20 Pro Standcase Steen


Deze Xiaomi Redmi K20 Pro Standcase is jouw rots in de branding. Het bruine rotsachtige steen maakt van jouw stand hoesje een echte eyecatcher. Een stand case is van zichzelf al zeer fraai om dit zien, maar met dit design wordt de smartphone pas echt een begerenswaardig apparaat. Het bruine rotsachtige steen wordt bedrukt op alle zijden van de stand case, die beschikt over een vakjes voor pasjes en toebehoren en een magnetische sluiting aan de binnenkant. Verder heeft de case een houder van TPU. Met steen kun je alle kanten op, dat bewijzen we met deze collectie design hoesjes. Onze designer heeft zich overtroffen met dit boekhoesje met structuur van steen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | DK20PRO |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215865141 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Redmi K20 Pro Hoesje maken Birds
Xiaomi Redmi K20 Pro Standcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
Xiaomi Redmi K20 Pro Book Cover Ananas
Xiaomi Redmi K20 Pro Hoesje Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































