Xiaomi Redmi Note 11/11S Hoesje Flower Power


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Xiaomi Redmi Note 11/11S? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Flower Power design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Roze , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | XRED1120 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632123121 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Redmi Note 11/11S Hoesje Orchidee Blauw - Cadeau voor je Moeder
Bookcase Xiaomi Redmi Note 11/11S Painting Blue
Wallet Case Xiaomi Redmi Note 11/11S Barok Roze
Xiaomi Redmi Note 11/11S Book Cover Pink Macarons

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































