Xiaomi Redmi Note 9 Flip Style Cover Donut Roze

De cartoon met Donut op dit design hoesje geeft jouw smartphone een grappige en vrolijke uitstraling. De Xiaomi Redmi Note 9 Flip Style Cover zorgt ervoor dat je je schouders op zult halen als je telefoon een keer op de grond valt. Omdat er geen schade zal optreden kun jij je weg weer heel makkelijk vervolgen. De grappige Donut Care stand case is een zeer populair product. Allereerst is het nergens anders te krijgen. Het design is namelijk van de hand van onze eigen ontwerper. Daarnaast zal de case jouw smartphone aan alle zijden beschermen. Ook heeft het Donut Care hoesje een vakje aan de binnenzijde en een speciale standaard. Ook kun je je eigen unieke hoesje ontwerpen, met eigen cartoons, fotoâs en teksten. De houder aan de binnenzijde van de Donut Care case is van TPU, de buitenzijde van PU leer.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Roze , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MIN9H12 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215917710 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Redmi Note 9 Hoesje maken Sleeping Cats
Xiaomi Redmi Note 9 Magnet Case Lion Color
Xiaomi Redmi Note 9 Standcase Nederland
Xiaomi Redmi Note9 Telefoonhoesje met Naam Gorilla

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























