Anti-shock Back Cover voor de Nokia X30 Transparant

Anti-shock Back Cover voor de Nokia X30 Transparant. Dit hoesje biedt jouw smartphone een goede en comfortabele bescherming als je niet van teveel poespas houdt. De achterkant en de zijkanten van jouw telefoon worden door dit hoesje goed bedekt en het biedt een goede bescherming tegen krassen en andere beschadigingen. Het fijne aan dit hoesje zijn de extra opstaande hoeken, mocht je toestel een keer vallen dan valt hij niet direct op het scherm en de randen. Dit hoesje voor de Nokia X30 is erg licht en ligt prettig in de hand. Je kunt met gemak alle knoppen en poorten bedienen door de uitsparingen in het hoesje. Voor een langere levensduur van je toestel adviseren wij dit hoesje in combinatie met een screenprotector.
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van hoge kwaliteit TPU materiaal
- Toegang tot alle vitale functies
- Anti-shock
- Extra dikke hoeken
- Kleur: Transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632621030 |
Vergelijkbare producten
Case Anti-shock voor Nokia X30 Paard
Doorzichtige Silicone Hoesje voor Nokia X30 Voetbal
Telefoon Hoesje voor Nokia X30 Voetbal

Case voor Nokia X30 Flowers Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























