Apple iPhone 11 Stand Case Polygon Dark


Ben je een liefhebber van abstracte hoesjes? Dan zit je met dit fraaie telefoonhoesje met Polygon Dark design voor je Apple iPhone 11 zeker goed. Het ontwerp springt in het oog door de naadloos op elkaar aansluitende veelhoeken â beter bekend als polygonen. Door hun asymmetrische karakter krijgt het Stand Case een bijzondere uitstraling en wordt je blik ernaartoe gezogen als door het beste abstracte schilderij. Het trendy uiterlijk en de warme kleuren zorgen ervoor dat het hoesje aansluit op vrijwel elke smaak en situatie. Gelukkig steel je niet alleen met het design de show, maar het beschikt ook over een 1 pashouder en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI11CO |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091360921 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Maken met Foto Apple iPhone 11
Telefoonhoesje Ontwerpen met Foto Apple iPhone 11
Telefoonhoesje Ontwerpen iPhone 11 met Foto's
Apple iPhone 11 Hoesje Maken met Foto

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























