Apple iPhone 14 Telefoonhoesje met Pasjes Design Cowboy


Voor de paardenliefhebbers onder ons hebben we onze collectie uitgebreid met dit design hoesje met print van een cowboy met paarden. Vroeger hield de mens vooral werkpaarden, inmiddels hebben we vriendschap gesloten met het paard. Vandaar dat het ook een favoriet dier is op onze smartphonehoesjes, zoals deze boekhoesjes. Dit Telefoonhoesje met Pasjes met paarden is niet alleen super mooi en chique, het sluit ook nog perfect dankzij het lipje aan de buitenzijde. Verder heeft de case een TPU houder aan de binnenzijde en houders voor pasjes en briefgeld. Zie je liever je eigen paard terug op een hoesje voor jouw Apple iPhone 14? Dat kan! Door zelf een uniek hoesje te ontwerpen, met eigen fotoâs en teksten. Het boekhoesje met paarden wordt aan alle zijden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IPIV612022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632721884 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 14 Hoesje Beige Flowers
Telefoonhoesje met Pasjes voor Apple iPhone 14 Jungle
Book Case voor Apple iPhone 14 Galaxy
Apple iPhone 14 Telefoonhoesje met Pasjes Baby Luipaard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























