Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper Army Dark


Voel je jezelf verbonden met het leger, dan zal deze Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper je zeker bevallen. Het tpu hoesje beschikt namelijk over donkere camouflage kleuren. Deze worden vaak gebruikt door mensen die zich graag willen mengen in hun omgeving. Dit Army Dark hoesje is er dus voornamelijk in kleuren die in de natuur voorkomen, zodat je ÊÊn wordt met je achtergrond. Beschermt de krijgsmacht volk en vaderland, dit hoesje in donkere camouflage kleuren zal jouw telefoon onder alle omstandigheden schadevrij houden. Met een hoesje in dit soort kleuren zal je niet zo snel opvallen. Het design staat op een TPU case. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt met donkere camouflage kleuren en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IP6SS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894633755 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 | 6s Telefoonhoesje met Naam Boho Bottle
Apple iPhone 6 | 6s Telefoonhoesje met Naam Boho Beach
Silicone Back Case Apple iPhone 6 | 6s Punk Geel
Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper Batik Brown

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































