Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper Aztec


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, kunnen we een onderscheidende Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper bedrukken met kleuren in een soort retro stijl. Je krijgt bijna een beetje een nostalgisch gevoel bij dit kunstzinnige design hoesje. De opdruk Aztec komt op de bovenzijde van de TPU case te staan, die zeer flexibel en praktisch is. Dit leuke hoesje in verschillende kleuren gaat nooit verloren en is net zo duurzaam als het gave patroon. De print wordt in ons eigen magazijn bedrukt. De case heeft alle nodige uitsparingen, zodat je alle knoppen en poorten simpel kunt bedienen. Het smartphonehoesje beschermt jouw telefoon vooral aan de achterzijde en zijkanten. Deze zijkanten worden overigens niet bedrukt. Met dit leuke hoesje in opvallende kleuren oogt jouw smartphone zeer modern maar grijp je toch een beetje terug naar het verleden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IP6SS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894972441 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 | 6s Silicone Back Cover Vuurwerk
Apple iPhone 6 | 6s Bumper Hoesje White Wood
Apple iPhone 6 | 6s TPU Hoesje Olifanten
Apple iPhone 6 | 6s TPU Hoesje Koeienvlekken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































