Apple iPhone 6 | 6s TPU bumper Funky Retro


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, is er dit design hoesje met kleuren in een soort van Funky Retro stijl. Je krijgt er bijna een beetje een nostalgisch gevoel bij. De opdruk op dit design hoesje gaat nooit verloren en gaat dus net zo lang mee als dit gave patroon. De print wordt in ons eigen magazijn bedrukt, met zeer duurzame inkt. De case heeft voldoende uitsparingen, dus als je jouw Apple iPhone 6 | 6s hebt beloond met dit hoesje ga je een beetje terug in de tijd. Je hoeft het de telefoon nooit uit dit artistieke design hoesje te halen. Het unieke design, door B2C Telecom ontworpen, staat op een TPU bumper. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IP6SS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894635919 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 | 6s Siliconen hoesje met naam Never Give Up
Apple iPhone 6 | 6s TPU Case Dogwood Flowers
Apple iPhone 6 | 6s TPU Case Orchidee Groen
Silicone Back Case Apple iPhone 6 | 6s Skull Eyes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































