Apple iPhone 6 | 6s TPU Case Leaves


Je voelt je verbonden met de natuur als je kiest voor deze Apple iPhone 6 | 6s TPU Case met print Leaves. De print bestaat uit verschillende groene bladeren en dit zorgt voor een fraai decoratief geheel. Met dit patroon van groene bladeren creÃĢer je een frisse uitstraling voor jouw smartphone. Jij doet er verstandig aan om je telefoon te beschermen met dit design hoesje met groene bladeren, die staan op een tpu case. Dit tpu hoesje kenmerkt zich onder meer door de opstaande randen aan de voorzijde, waardoor bij een val van de smartphone het scherm de grond niet raakt. Voel jij jezelf gezond met een beeld van groene bladeren, dan is deze tpu case met print een uitstekende optie. Het beschermt jouw telefoon aan de achterkant en zijkanten zeer goed. Het TPU is zeer flexibel en onbreekbaar. De zijkanten van de case blijven transparant. Kijk ook eens naar onze andere hoesjes met bladeren of misschien maak je zelf wel gewoon liefst je eigen hoesje met eigen fotoâs van bladeren.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | IP6SS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894385654 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 | 6s Telefoonhoesje met Naam Boho Text
Apple iPhone 6 | 6s Siliconen Case Nut Jar
Hoesje maken Apple iPhone 6 | 6s Painting Blue
Apple iPhone 6 | 6s TPU Hoesje Polygon Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































