Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Transparant TPU Hoesje


Apple iPhone 6 Plus| 6s Plus flexibel hoesje transparant flexibel. Een hoesje dat de mooi om je telefoon heen valt en de perfecte pasvorm heeft. Geeft je telefoon de nodige bescherming tegen vallen en stoten en voorkomt zo beschadigingen. Geheel transparant en gemaakt van TPU materiaal en dus lekker flexibel. Flexibel geeft meteen aan dat het product niet breekbaar is en dus goed duurzaam is. Wil je de uitstraling van je Apple iPhone 6 Plus| 6s Plus behouden dan ga je natuurlijk voor dit hoesje in combinatie met een screenprotector tegen de krassen.
Kenmerken:
- Uitstekende pasvorm door elastisch vermogen
- Gemaakt van hoge kwaliteit TPU materiaal (flexibel)
- Niet stroef, dus geschikt voor broekzak
- Toegang tot alle knoppen en poorten
- Comfortabele grip
- Licht in gewicht
- Uitvoering: Transparant
- Wordt geleverd: TPU Hoesje
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant |
| Artikelnummer: | IP6SSP |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingslengte: | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894168530 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Maken met Foto
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Paarden
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Transparant TPU Hoesje
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Leeuw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























