Book Style Case voor OnePlus Nord CE 2 Lite Wooden Cubes


Onze houten hoesjes, niet letterlijk natuurlijk, maar onze design hoesjes met een bedrukking van houtprint zijn erg populair. Daarom werd het tijd voor een uitbreiding van onze collectie houten hoesjes. Hoe tof is dit wooden cubes design? Gegarandeerd dat jij met een uniek hoesje rond loopt! Dit design wordt geprint op een Book Style Case speciaal op maat gemaakt voor de OnePlus Nord CE 2 Lite. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Het is een mix van hardcase en TPU. Deze combinatie samen zorgt wat ons betreft voor een perfect hoesje als je van niet te veel poespas houdt. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit toffe wooden cubes hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor OnePlus Nord CE 2 Lite
- Mix van TPU en hardcase
- Licht van gewicht
- Randen zijn zwart
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995219950 |
Vergelijkbare producten
Telefoon Hoesje voor OnePlus Nord CE 2 Lite Voetbal
Telefoonhoesje met Pasjes voor OnePlus Nord CE 2 Lite IJsvogel
Hoesje maken voor OnePlus Nord CE 2 Lite 5G Pink Peacock
Mobiel BookCase OnePlus Nord CE 2 Lite 5G Silver Punk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































