Bookcase iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Tulips


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022)? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Tulips design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Bookcase en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Rose , Roze |
| Artikelnummer: | AI7DD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091660489 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Book Case Polygon Dark
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Smart Cover Butterfly Roses
Bookcase iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Painting Blue
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje maken Olifanten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





































