Hoesje iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Tulips


Hoesje iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) met ruimte voor 3 pasjes Tulips
Tulpen zijn een belangrijk symbool van Nederland. Ook in de schilderkunst van de gouden eeuw zien we tulpen erg vaak terug komen. Het artistieke design op dit Hoesje zou zomaar een schilderij uit deze periode kunnen zijn. Bovendien is het hoesje erg kleurrijk en valt hij erg op. Behalve mooi is dit telefoon hoesje ook erg handig, je kunt er namelijk drie pasjes in kwijt. Zo kun je jouw portemonnee regelmatig thuislaten en kun je die ook niet kwijtraken. Als je al jouw belangrijk bezittingen op ÊÊn plek bewaart, zal je deze een stuk minder snel kwijtraken. Ook jouw telefoon is goed beschermd in dit iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) hoesje. Het model van dit hoesje is namelijk de bookcase. Hiermee is de telefoon aan alle zijden beschermd en maakt het dus niet uit hoe je hem laat vallen, hij is altijd bestand tegen schade door vallen of stoten.
Â
Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Rose , Roze |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091378315 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU Hoesje met Foto
Fotohoesje Maken iPhone SE 22 | 20 | 8 | 7 Anti-shock Back Cover
Bookcase iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje Wit met Pasjeshouder
Bookcase iPhone SE 2020 | iPhone SE 2022 Hoesje Zwart met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






































