Bookcase iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Vogel


Voel jij je ook zo vrij als deze Vogel, die neerstrijkt op deze stuifmeel veroorzakende bloemensoort? Bestel dan dit schitterende design Bookcase, dat met veel gevoel voor artistiek is ontworpen. Stuifmeel van verscheidene boomsoorten, grassen en andere kruiden kan overigens gezondheidsklachten opleveren, in eerste instantie veelal via hooikoorts. Indien je jouw smartphone beschermt met dit hoesje, zal het zeker geen schade oplopen. Op de koop toe ziet er je iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) er ook nog eens zeer hip en cool uit. Dit toffe hoesje is met veel plezier ontworpen, speciaal voor jou. Wacht daarom niet langer en bestel vliegensvlug deze geweldige case. Het design staat op een stand case. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Rose , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI7DD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894684900 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Stand Case Polygon Color
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje met Magneet Geruit
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU bumper Blokken
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU bumper Army Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





































