Case Anti-shock voor Nokia X30 Vlinder

Wist je dat vlinders symbool staan voor geluk, vrijheid en liefde? Veel mensen worden daarom vrolijk als ze een vlinder voorbij zien fladderen. Hoe leuk is het dan om dit vlinder design op jouw Nokia X30 te hebben? Zo wordt jij zeker vrolijk bij het zien van je telefoon. Dit vlinder design wordt geprint op een Case Anti-shock. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je Nokia X30 goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit telefoonhoesje met vrolijke vlinder design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia X30
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit , Bruin |
| Artikelnummer: | NX30TAS |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632120250 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Anti Shock Case Pistol DTMP
Nokia X30 Case Anti-shock Slangenprint
Case Anti-shock voor Nokia X30 Jungle
Telefoonhoesje met Naam Nokia X30 Punk Geel

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























