Case Anti-shock voor Samsung Galaxy S22 Ultra Snakes


Slangen worden gekenmerkt door hun zeer lange en dunne lichaam en het ontbreken van ledematen. Wist je dat er ruim 3800 soorten slangen zijn? Waarvan maar 15% giftig is. Gelukkig is dit snakes design niet giftig! Hoe tof is dit design? 100% zeker dat jij opvalt met dit unieke snakes hoesje voor je Samsung Galaxy S22 Ultra. Het design wordt geprint op een Case Anti-shock en ligt prettig in de hand. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je Samsung Galaxy S22 Ultra goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog met dit telefoonhoesje met toffe snakes design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy S22 Ultra
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart |
| Artikelnummer: | S22UAST |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632722409 |
Vergelijkbare producten
Back Cover Hoesje Maken Galaxy S22 Ultra met Foto's
Fotohoesje Maken Galaxy S22 Ultra Anti-shock Back Cover
Bookcase Telefoonhoesje Samsung Galaxy S22 Ultra Wit met Pasjeshouder
Samsung Galaxy S22 Ultra TPU Siliconen Hoesje Transparant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























