Hoesje maken Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Tulips

Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Tulips design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje maken en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Rose , Roze |
| Artikelnummer: | XINOTE105G |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632722638 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Bookcase Wit met Pasjehouder
Xiaomi Poco M3 Pro | Redmi Note 10/10T 5G Hoesje Wit met Pasjeshouder
Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro TPU Hoesje Leopard
Xiaomi Redmi Note 10/10T 5G | Poco M3 Pro Bookcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































