Hoesje maken Xiaomi Redmi Note 10 Pro Britse Korthaar


Dit hoesje met een afbeelding van de Brits Korthaar ziet er imponerend uit. Wellicht komt dat door de strakke blik van de Brits Korthaar, een stevige, gedrongen kat die aan het eind van de 19e eeuw in Engeland gefokt werd voor specifieke kleur en tekening in de vacht. De kleine oren en grote ronde ogen vallen op, alsmede de erg bolle wangen. Het is een grote en gespierde kat met een korte, dikke staart waarvan de top lichtjes afgerond is. Vroeger kwam het ras voornamelijk in de kleur blauw voor, maar op dit moderne hoesje staat natuurlijk de grijze versie afgebeeld. Het design staat op een Xiaomi Redmi Note 10 Pro Hoesje maken. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | XN10TGA1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632169990 |
Vergelijkbare producten
Fotohoesje Ontwerpen Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Hoesje Maken met Foto's
Telefoonhoesje Ontwerpen Xiaomi Redmi Note 10 Pro met Foto's
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Book Case Wit met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























