Hoesje Nokia X30 Watercolor Light


Hoesje Nokia X30 met pasjeshouder Watercolor Light
Een watercolor Nokia X30 Hoesje is altijd een uniek hoesje. Wanneer je een dergelijk kunstwerk maakt, komt er altijd net wat anders uit als resultaat, wat dit tot een uniek hoesje maakt. Tegelijkertijd maken de pastelkleuren het een kleurrijk hoesje met een rustige uitstraling. Als je graag een mooi uniek hoesje wilt, maar het niet tÊ opvallend hoeft te zijn dan is dit hoesje wat voor jou. Ook is het mogelijk om jouw hoesje verder te personaliseren. Zo kun je ervoor kiezen om er een quote, je naam of zelfs jouw eigen fotoâs op te printen. Het is allemaal mogelijk met onze Phone Case Designer tool. Maak vandaag nog jouw persoonlijke en unieke bookcase!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze , Blauw |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632199515 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Dinosaurus
Nokia X30 Stevig Bumper Hoesje Panda Color

Nokia X30 Hoesje Butterfly Roses
Nokia X30 Wallet Case met Pasjes Punk Rock

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































