Hoesje OnePlus Nord 2T Boat


Hoesje OnePlus Nord 2T met ruimte voor drie pasjes Boat
Het design op dit artistieke hoesje met de verschillende tinten van paars, blauw en groen zou je zo zelf op de muur kunnen hangen. Het design laat een boot zien maar dan is hij wat abstracter geverfd met door elkaar lopende kleuren. Als jij houdt van kunst dan is dit artistieke hoesje wat voor jou. Wat het ontwerp extra mooi maakt is dat de gehele bookcase is bedrukt inclusief het magnetische lipje wat als sluiting wordt gebruikt. Het andere voordeel van een bookcase is dat jouw telefoon aan alle kanten is beschermd, ook als je hem op zijn scherm laat vallen is er niks aan de hand en wordt jouw telefoon goed beschermd door het kunstleer wat eromheen zit. Het magnetische lipje zorgt er dan weer voor dat het OnePlus Nord 2T Hoesje op zijn plek blijft zitten en dat jouw telefoon aan alle kanten beschermd blijft.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N2T5G2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632714763 |
Vergelijkbare producten
OnePlus Nord 2T TPU Siliconen Hoesje Transparant
Hoesje maken voor OnePlus Nord 2T Watercolor Mix
Hoesje OnePlus Nord 2T Bookcase Wit met Pashouder en Standaard
TPU Siliconen Hoesje voor OnePlus Nord 2T Marmer Groen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























