Huawei Ascend P8 Lite Bookcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin


Huawei Ascend P8 Lite Bookcase met magnetische sluitclip Marble Pink
Marmer is een ontzettend gewild en luxe materiaal, vandaar ook dat het op ons design hoesje terugkomt. We hebben gekozen voor de roze variant, aangezien dit net wat kleurrijker is dan het simpele witte marmer. Als jij op zoek bent naar een design hoesje wat luxe uitstraalt, dan is dit wat je wilt hebben. Het hoesje is natuurlijk niet van echt marmer gemaakt, maar met dit hoesje krijg je wel optimale bescherming. Het TPU en kunstleer zorgen samen voor een goede bescherming van jouw telefoon mocht je deze een keer laten vallen. Bovendien is dit een Bookcase en wordt jouw telefoon dus van alle kanten beschermd. Het maakt niet uit hoe je hem laat vallen, met dit hoesje is jouw telefoon veilig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | P8WBE |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 160 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894358023 |
Vergelijkbare producten
Huawei P30 Lite (2020) Hoesje Beige Flowers
Hoesje maken Huawei P20 Pro Watercolor Light
Huawei P30 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flowers
Huawei P Smart Plus Hoesje Zwart met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





















