Huawei Ascend P8 Lite Bookstyle Case Duitsland


Vroeger werden vlaggen gebruikt om een boodschap over te brengen of een ridderorde aan te duiden. Tegenwoordig worden vlaggen gebruikt voor verschillende doeleinden. Een vlag kan worden gebruikt om te verwijzen naar een land, stad of beweging. Het staat symbool voor de nationaliteit van de mens. In onze collectie hebben wij alle Europese vlaggen opgenomen. De vlag wordt gedrukt op een Bookstyle Case voor de Huawei Ascend P8 Lite en heeft drie vakjes voor pasjes en briefgeld. Het hoesje wordt afgesloten met een lipje aan de voorkant. Ook bieden wij de mogelijkheid om gratis je naam toe te voegen om het hoesje helemaal af te maken. Wil je meer vrijheid om het hoesje helemaal naar eigen wens te maken? Ga dan verder met ontwerpen in ons unieke ontwerpprogramma.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Rood , Geel |
| Artikelnummer: | P8WBE |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 160 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091940840 |
Vergelijkbare producten

Huawei P30 Pro Boekhoesje Maken met Foto
Huawei P40 Lite Fotohoesje Ontwerpen
Huawei P20 Pro TPU Hoesje Maken Met Foto

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























