Huawei P30 Lite (2020) Hoesje Beige Flowers


Huawei P30 Lite (2020) Hoesje met ruimte voor 3 pasjes Beige Flowers
Dit design hoesje straalt ware luxe uit. De combinatie van een donkerblauwe achtergrond met de afbeeldingen van Beige bloemen laat de bookcase er koninklijk uitzien. Toch betaal je voor dit design hoesje erg weinig. Echter doet dit niet af aan de kwaliteit. Het TPU en kunstleer beschermen jouw Huawei P30 Lite (2020) erg goed. Dus als je op zoek bent naar een hoesje wat jouw Huawei P30 Lite (2020) extra status geeft, dan is dit het juiste design. Dit hoesje beschikt daarnaast ook nog over ruimte voor twee ÃĄ drie pasjes en wat briefgeld. Zo hoef je niet steeds je portemonnee mee te nemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | P30L6BW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091887916 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Huawei P30 Lite (2020) Tulips
Huawei P30 Lite (2020) Hoesje Gouden Bloemen
Huawei P30 Lite (2020) Book Case Zwart Roze Vormen
Huawei P30 Lite (2020) Telefoonhoesje met Pasjes Vissen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























