iPad (2022) 10.9 Siliconen Hoesje Butterfly Roses
Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je iPad (2022) 10.9? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Butterfly Roses design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Siliconen Hoesje en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je tablet. Ontwerp dan zelf een tablethoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | AI22109 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | Apple iPad 10 10.9 (2022) |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632139344 |
Vergelijkbare producten
iPad (2022) 10.9 Tablet Hoes met standaard Vuurwerk

iPad (2022) 10.9 Leuk Tablet hoesje Marmer Zwart
iPad (2022) 10.9 Flip Case Cheetah

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























