iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hippe Hoes Army Dark


Voel je jezelf verbonden met het leger, dan zal deze iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hippe Hoes je zeker bevallen. Het tablethoesje beschikt namelijk over donkere camouflage kleuren. Deze worden vaak gebruikt door mensen die zich graag willen mengen in hun omgeving. Dit Army Dark hoesje is er dus voornamelijk in kleuren die in de natuur voorkomen, zodat je ÊÊn wordt met je achtergrond. Beschermt de krijgsmacht volk en vaderland, dit hoesje in donkere camouflage kleuren zal jouw tablet onder alle omstandigheden schadevrij houden. Met een hoesje in dit soort kleuren zal je niet zo snel opvallen. Het design staat op een TPU tabletcase. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt met donkere camouflage kleuren en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Groen , Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI1092022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632726698 |
Vergelijkbare producten
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Flip Case Olifanten
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Tablet Back Cover Panda Color
Hoes iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Boat
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hip Hoesje Postzegels

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































