iPhone 14 Plus Flip Cover Klompen


Een iPhone 14 Plus Flip Cover met klompen is een schitterende versiering voor jouw smartphone. Traditioneel worden klompen in een gele kleur gemaakt, soms met eenvoudige versieringen die van plaats tot plaats verschillen. Dit mooie boekhoesje met verschillende soorten klompen in verschillende kleuren is zoân beetje de veiligste case die er bestaat. Het hoesje met klompen zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt. Sommige klompen staan ook op het lipje aan de buitenzijde. Verder is de houder aan de binnenzijde van TPU. Met een hoesje met klompen in verschillende kleuren op alle zijden blijft jouw telefoon volledig in tact. Sta je liever zelf met je eigen mooie klompen op een hoesje? Ontwerp dan zelf een bookstyle case met je eigen fotoâs en teksten! Behalve klompen kun je zelfs je gehele boerderij op het boekhoesje zetten
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IPIV2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632712684 |
Vergelijkbare producten
Bloemen Hoesje voor iPhone 14 Plus Dark Flowers
iPhone 14 Plus Telefoonhoesje met Pasjes Leopard
Apple iPhone 14 Plus Smart Cover Lovely Flowers
Houten Print Telefoonhoesje voor iPhone 14 Plus Wooden Cubes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























